HAKKIMIZDA

Şirket ortaklarının demir-çelik sektöründe 1990’lı yıllarda başlayan ticari faaliyetleri, ARVEN DEMİR A.Ş. 2000 yılında kurulmasıyla birlikte kurumsal bir nitelik kazanmıştır. Planlı ve istikrarlı bir büyüme politikasıyla, günümüze kadar olan süreçte ARVEN DEMİR .A.Ş. Türkiye’de bu sektörün en büyük şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Bu kapsamda; 45 Milyon Türk Lirası ödenmiş sermayesi bulunan firmamızın son yıllardaki cirolarına bakıldığında; - 2011 yılı cirosu: 364 Milyon TL , - 2012 yılı cirosu: 493 Milyon TL, - 2013 yılı cirosu: 575 Milyon TL, - 2014 yılı cirosu: 800 Milyon TL, - 2015 yılı cirosu: 840 Milyon TL, - 2016 yılı cirosu ise: 914 Milyon TL olarak gerçekleştiği ve her yıl istikrarlı bir artışın olduğu görülecektir. Şirketimiz halen; Ankara’da şirket merkezinin de bulunduğu Ostim OSB Mahallesindeki merkez depo ve satış noktasında, Hatay-Payas’taki iş merkezi ve satış deposu, Karabük’teki depo ve satış ofisinde, İstanbul Silivri depoda faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz, demir, profil, boru ve sac grubundan oluşan geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım filosu ile Türkiye’nin her yerine ulaşmayı amaçlayan dinamik, dürüst, güvenilir iş yapma yaklaşımı, güçlü mali ve idari yapısı ile Demir-Çelik sektöründe öncü olma özelliğini korumaktadır.

İLKELERİMİZ

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomikk ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak, çalışanları ve hissedarlarının beklendilerini en üst seviyede karşılamak.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışanlarını sürekli geliştiren, yenilikçi, çevreye ve topluma duyarlı, yaratıcı ve dinamik bir şekilde büyümeye devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Sektörde, en kaliteli ürünleri üreterek, gerekli olan müşteri memnuniyetini sağlamak, Hizmet ve ürün kalitesiyle tüketicinin birinci tercihi olarak sürekliliği sağlamak.

0

SEKTÖRDE 21 YILLIK TECRÜBE

0

TESLİM EDİLMİŞ 110 PROJE

0

45 FARKLI ÜRÜN

0

16 TON ÜRETİM

0

YAKLAŞIK 2 BİN MEMNUN MÜŞTERİ